Używamy wosku naturalnego wyprodukowanego z soi wolnej od GMO, bez syntetycznych dodatków, który jest nietoksyczny, biodegradowalny i wegański.

Wosk sojowy

W świecach Leeka używamy wosku naturalnego wyprodukowanego z soi, bez syntetycznych dodatków, który jest nietoksyczny, biodegradowalny i wegański. Świece z wosku sojowego palą się dwa razy dłużej, niż świece parafinowe, emitują o 90% mniej dwutlenku węgla i mniej kopcą.

O pozytywnym wpływie naturalnych wosków na nasze zdrowie nie trzeba przekonywać. Znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym i są składnikiem coraz bardziej popularnych świec aromaterapeutycznych i świec do masażu ciała. Są całkowicie bezpieczne, a dzięki niskiej temperaturze topnienia nie ma ryzyka poparzenia podczas ich używania. Wosk sojowy, używany w naszych świecach jest woskiem bezwonnym, miękkim i aksamitnym. Jego delikatny, kremowy aromat sprawia, że wiele osób wybiera naszą bezzapachową świecę Leeka PURE, która szczególnie polecana jest dla osób z alergią. Wosk sojowy jest również świetną bazą do tworzenia świec zapachowych.

zalety

1.naturalny, pochodzenia roślinnego

2. nietoksyczny

3. biodegradowalny

4. wegański

5. bez syntetycznych dodatków

6. bezpieczny dla osób z alergią

czy wiesz, że...

wosk sojowy nie brudzi? Każdą plamę z wylanego wosku bez problemu zmyjesz wodą z mydłem!

Masz pytania?