Dostawa i zwroty

Dostawa na terenie Polski:

Leeka CANDLES wysyła paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost w możliwie jak najkrótszym czasie, najczęściej tego samego dnia po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Termin doręczenia przez firmę kurierską, to 1-2 dni, z reguły jest to następny dzień roboczy.

Koszt wysyłki : kurierem do paczkomatu 16,99 zł
kurierem do domu 19,99 zł

Jeżeli dostawa do paczkomatu Tobie nie odpowiada i chcesz skorzystać z innej formy wysyłki, przed zakupem skontaktuj się z nami telefonicznie, tel. +48 504 078 788 dla potwierdzenia czy inny rodzaj dostawy aktualnie jest dostępny. Zamówienie możesz również złożyć telefonicznie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia, po wcześniejszym umówieniu, w siedzibie Leeka CANDLES w Rokietnicy k/ Poznania.

Koszt: odbiór osobisty 0 zł

Płatności:

Przelew na konto bankowe: forma płatności dla osób, które preferują samodzielne logowanie do banku. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz pocztą elektroniczną nr rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Zamówienie jest realizowane i przygotowywane do wysyłki z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Przelew online: forma szybkich i bezpiecznych płatności, realizowana przez podmiot świadczący obsługę płatności online Stripe – Przelewy24.pl, Zamówienie jest realizowane i przygotowywane do wysyłki natychmiast.

Gotówka: forma płatności dla osób, które decydują się na odbiór osobisty zamówienia. Nie akceptujemy kart płatniczych.

Zwroty:

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. W tym celu należy: poinformować nas poprzez pocztę elektroniczną: hello@leeka.pl o chęci odstąpienia od umowy, a następnie spakować towar (bez cech uniemożliwiających dalszą sprzedaż, czyli nie uszkodzony i nie używany) i odesłać go podając dane teleadresowe: Leeka CANDLES, e-mail: hello@leeka.pl, tel. + 48 504 078 788, na adres paczkomatu InPost: ROK02A, ul. Szamotulska 29D, 62-090 Rokietnica.

W przypadku odstąpienia od umowy, koszty zwrotu towaru ( koszty przesyłki ) ponosi Kupujący.

Reklamacje:

Reklamacja dotyczy produktów wadliwych lub uszkodzonych. Masz prawo reklamować towar z tytułu rękojmi, której zasady reguluje Kodeks Cywilny. Przy składaniu reklamacji, należy: poinformować nas poprzez pocztę elektroniczną: hello@leeka.pl o chęci zgłoszenia reklamacji, opisać wadę oraz określić czas w którym została zauważona, a także wskazać preferowany sposób rozpatrzenia reklamacji: obniżenie ceny, odstąpienie od umowy, wymiana na produkt wolny od wad czy usunięcie wady. Następnie należy spakować towar i odesłać go podając dane teleadresowe: Leeka CANDLES, e-mail: hello@leeka.pl, tel. + 48 504 078 788, na adres paczkomatu InPost: ROK02A, ul. Szamotulska 29D, 62-090 Rokietnica.

Reklamacje zostaną rozpatrzone najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki. O sposobie rozpatrzenia reklamacji poinformujemy Ciebie poprzez pocztę elektroniczną.